برای خرید آنلاین از شرکت ؟

1   ورود یا ایجاد حساب کاربری
2  مشاهده محصولات و انتخاب
3   پرداخت هزینه & ارسال توسط ما

با هر مشکلی مواجه شدید با ما در تماس با شید info [ @ ] asiachemitebco.com  با تشکر!

ساعات کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه  16:300PM - 8:00AM
پنجشنبه            12:00PM - 8:30AM
روزهای تعطیل فقط به صورت تیکت !

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

درباره ما

شرکت داروسازی آسیا شیمی طب

شرکت داروسازی آسیا شیمی طب در سال 1374 جهت تولید و عرضه مواد دندانپزشکی و بیمارستانی با نام تجاری آریادنت تاسیس گردید.   

 

در سال 1376 واحد تحقیق و توسعه وآزمایشگاه کنترل کیفیت تجهیز و همکاری با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی، پژوهشگاه ها و موسسات داخلی و خارجی و صاحبنظران جهت اخذ مقالات و جدیدترین اطلاعات علمی آغازشد .

مجموعه آسیا شیمی طب  در سال 1377 موفق به اخذ گواهی نامه نشان تطابق با قوانین هماهنگ اروپا CE و گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنایع گردید. در جهت افزایش رضایت مشتریان و با توجه به اصل بهبود مستمر بر اساس یک تصمیم جمعی از سال 1382 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001  و ISO 13485  را مستقر نمود تا به اهداف زیر نائل گردد:

  • افزایش سطح کیفی و کمی محصولات جهت قابلیت حضور در بازارهای خارجی
  • کمک به اقتصاد کشور از طریق کاهش ارزبری و ایجاد اشتغال

نظر به نیاز کشور به کنترل عفونت بیمارستانها و مراکز درمانی در سال  1382 واحد تولید محلولهای ضدعفونی کننده بیمارستانی طبق الزامات اداره دارو وزارت بهداشت و تحت لیسانس شرکت آلپرومدیکال آلمان راه اندازی شد . در سال 1391 طرح ملی وارنیش تراپی دانش آموزان دبستانی جهت پيشگيري از پوسيدگي دندان کودکان از سوی وزارت بهداشت تصویب گردید و به همت جوانان فرهیخته ایرانی در واحد تحقیق و توسعه شرکت آسیا شیمی طب فرموله شد و هرساله ملیونها دانش اموز با این محصول وارنیش تراپی شده و از خروج مبالغ قابل توجهی ارز جلوگیری میگردد . ودر ادامه فعالیتها در سال 1393 واحد تمام رباتیک تولید امالکپ با انتقال تکنولوژی و ماشین الات از کشور سوییس راه اندازی گردید .

در سال 1398 با شیوع بیماری کرونا محصولات ضدعفونی کننده جدیدی که قابلیت ارائه در داروخانه ها را داشته باشند و بتوانند از گسترش بیماری جلوگیری نمایند تولید و ارائه شد این شرکت مفتخر است که با کادر علمی مجرب شامل اساتید دانشگاه، پزشکان و دندانپزشکان، داروسازان مهندسین و کارشناسان و تکنسین های رشته های مختلف و با حضور مستمر در نمایشگاههای بین المللی داخلی و خارجي وبرگزاری سمینارها وکارگاههای اموزشی از سویی و توانمندسازی علمی پرسنل دانشی خود 40 محصول در حیطه محلولهای ضدعفونی کننده و مواد دندانپزشکی ارائه  و گامی موثر در جهت رضایت جامعه علمی و اعتلای صنعت دارویی و سلامت کشور برداشته است .  مدیریت دانش از جمله تسهیم دانش و فرهنگ دانشی ونواوری از جمله توانمندیهای این مجموعه است .

شرکت داروسازی آسیا شیمی طب در راستای مسئولیت اجتماعی خود هر ساله اقداماتی چون وارنیش تراپی کودکان کار، ارائه محصولات ضدعفونی کننده به استانهای محروم را در پروسه کاری خود داشته است.

در راستای توانمند سازی پرسنل دوره های آموزشی مختلفی در برنامه تقویم آموزشی شرکت طراحی و به اجرا در می آید

 

 

بالا